Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mole, wszędzie mam mole!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-20, 09:36   #78
sunshain
Wtajemniczenie
 
Avatar sunshain
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 179
Dot.: Mole, wszędzie mam mole!!!

mozna wezwać firmę DDD (nie zawsze te duże firmy sa dobre - tam jest masówka i czasami takie głupoty robią, że słyszy się oczywiście w branzy, że o mało młyn nie poszedł z dymem), polecam małe firmy DDD z min. 10 letnim doswiadczeniem

bo firm DDD urosło jak grzybów po deszczu po obligatoryjnym nakazie wprowadzenia przez firmy systemu HACCP (w systemie tym jest m.in obowiązek kontroli DDD)

i przeprowadzić gazowanie (od 24 do 48 godzin nie wolno przebywac w mieszkaniu) potem wietrzenie i mycie

(rok lub 2 lata temu zmarło dziecko po takim gazowaniu - strych gazowali w domu; właściciel firmy DDD załamał sie ale media nie powiedziały, że rodzina mimo ostrzeżeń wróciła do tego domu wieczorem jak gdyby nigdy nic i zrobili z chłopa "mordercę"); znam to od strony firm DDD (nagłosnili smierć dziecka ale potem już nie było wzminaki o tym, że defakto to ta rodzina wróciła za wczesnie do domu) - tylko dziecka szkoda

koszt od 100 do 200 zł za gazowanie

oszczędzisz męzowi ściaganie szafek


ewentulanie opcja nr 2

Producent: Globol



Jeden z najbardziej znanych produktów firmy GLOBOL.
Preparat przeznaczony do zwalczania zarówno owadów biegających jak i latających.
Działa przeciw muchom, komarom, molom, osom, prusakom, mrówkom, rybikom cukrowym (srebrzykom), roztoczom i innym insektom.
Idealny środek do zwalczania owadów w mieszkaniach, lokalach handlowych i budynkach gospodarczych.
Płytka gwarantuje ochronę przed insektami przez okres 4 miesięcy w pomieszczeniu o kubaturze do 40m3.

-----------

nie mówię, że nie szkodliwe dla człowieka ale ja swojego czasu uzywałam ich przez 8 m-cy ciagiem i nic nikomu sie nie stało (chociaz znajomy z DDD mnie ostrzegał), stały nawet w kuchni (na własną odpowiedzialność)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg globol.jpg (55,7 KB, 65 załadowań)

Edytowane przez sunshain
Czas edycji: 2009-04-20 o 09:46
sunshain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując