Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ZNO - plotki, pocieszenia i codzienne zwierzenia część VI!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-11-18, 18:09   #2495
IrelandBreakfast
Zakorzenienie
 
Avatar IrelandBreakfast
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 34 206
Dot.: ZNO - plotki, pocieszenia i codzienne zwierzenia część VI!

Cytat:
Napisane przez rubbim Pokaż wiadomość
Teraz w Rzeszowie, a planujemy bardziej w kujawsko - pomorskie Toruń/ Bydgoszcz [emoji846]
Teraz zaczną się egzaminy semestralne, potem święta i od 2 stycznia dwa tygodnie praktyk (pod ich koniec egzamin praktyczny i pisemny który bardziej mnie stresuje[emoji55])
Co do zdrowia.. jak pod koniec zeszłego roku zaczęłam anemia i utratami przytomności, tak anemia wyleczona a reszta została i lekarze sami nie wiedzą już od czego.. jakby mało było to ciągle problemy z żołądkiem ��

Oj też nie umiem tak gdzieś dołączyć tylko pytanie gdzie? Discord nie próbowałam nigdy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ło, to ogromna różnica, Rzeszów a Toruń... Mam nadzieję, że się uda.

Powodzenia na egzaminach, a praktyki fajna rzecz. Lubiłam praktyki, chociaż stresowałam się. Ale czym ja się nie stresuję...

Tak spojrzałam na ten Discord, no to do ogarnięcia to jest. Dla mnie wygląda jak taki komunikator, też nigdy nie miałam styczności.
Cytat:
Napisane przez Emmi123 Pokaż wiadomość
Witam, tak zajrzałam jakoś tak... my przeniosłyśmy się na Netkobiety.pl do strefy nasza społeczność i jest w miarę ok, na razie. Łatwo się rejestruje, jest darmowe. Na Discord poszło wiele tematów z wizażu.
Tak, Discord już teraz bardzo przypomina wizaż. A pewnie wiele tematów nowych dojdzie, tak myślę

Ja miałam tak długą przerwę od forum, że sama nie wiem czy będę regularnie się udzielać. Chciałabym w każdym razie.
__________________
15.02.2013
16.02.2019

Przestań się zamartwiać. Bóg się tym już zajmuje.
IrelandBreakfast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując