Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - paznokcie żelowe WĄTEK ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-06-30, 07:59   #12
iskierka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 37
Re: PAZNOKCIE ŻELOWE

Witam. Ja sama zakladam tipsy zelowe.
Co do skorek to mozna zrobic samemu albo u manikiurystki, z tym ze ja np. popycham skorki. Przy tipsach nie moge usunac skorek w sposob naturalny czyli rozpuscic je specjalnym preparatem i odsunac bo to rozmieksza plytke i zel moze sie nie tzrymac. Ja skorkami zajmuje sie na poczatku ale gdybym zrobila to na koncu to moglabym uzyc tego preparatu z tym tylko ze masa zelowa nie zostanie polozona tak daleko i juz bedzie dosc widoczny sposob.
Ktora metoda jest lepsza?? Trzeba samemu przetestowac, bo jedne Panie chwala akryle zas innym zaraz po nalozeniu akryl odpryskuje. Szczerze mowiaz z zelowymi mi sie to nie zdarzylo. Jedynie paznokiec moze sie zlamac ale to moze zdarzyc sie zawsze.
Ja swpje uzupelniam co 4 tygodnie. mozna je spilowywac-to przejscie miedzy zelem a naturalnym paznokciem, ale delikatnie. Robi sie to po to zeby paznokiec sie nie zapowietrzyl i zeby ladniej wygladalo. Choc nie zawsze jest to konieczne.
Ceny? Slyszalam ze w Warszawie w salonie zalozenie kosztuje 185 zl. U mnie zalozenie kosztuje 70 zl a uzupelnienie 50. Z tego wzgledu ze nie mam salonu kosmetycznego. jestem z Poznania.
Pozdarwiam serdecznie.
iskierka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując