Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Love Island Polska
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-10-20, 10:07   #2049
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Love Island Polska

Cytat:
Napisane przez Katerina_00 Pokaż wiadomość

Sara I Kamil juz sie rozstali
Cale szczescie!! Szkoda bylo Sary dla niego. Wydaje mi sie, ze tak jak wiele podejrzewalo, Sara to chciala dyplomatycznie pociagnac do konca. Juz pozniej nawet bylo widac, ze nie chciala isc do tej kryjowki i ze on ja na maxa wkurzal.

W ogole wiedzialyscie, ze Sara miala operacje nosa? Az bylam w szoku jak zobaczylam jej dawne zdjecia, nie myslalam, ze mozna tak ogarnac plastyke nosa, ze nie bedzie widac, jakiejkolwiek ingerencji.


A Paula ma kontakt z Natalia, przeciez tak sie kumplowaly w programie? W ogole dziwna ta sprawa z Natalia, Pula , PAtrykiem. Gdzies mi tez mignelo, ze Paula zaprosila na urodziny Daniela z Tay, gdzie w programie byla za tym zeby odszedl z programu. Serio, ja nie ogarniam tej edycji.

---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------

Cytat:
Napisane przez muszynianka26 Pokaż wiadomość
Mnie tylko ciekawi czy produkcja do następnego sezonu będzie lepiej dobierać uczestników...
Moim zdaniem chyba juz format programu sie wyczerpal. Ta edycja byla najgorsza ze wszystkich. Wydaje mi sie tez, ze wiele osob idzie teraz dla rozglosu, bo maja z tego tytulu profity i tyle . A Daniel powinien zostac obciazany kara finansowa, bo na pewno nie byl singlem idac do programu.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując