Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Witamy na forum z Ekspertem Kliniki Ambroziak
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-03-31, 21:50   #6
karola008
Raczkowanie
 
Avatar karola008
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 228
Dot.: Witamy na forum z Ekspertem Kliniki Ambroziak

Witam. Mam problem dermatologiczny a nawet kilka. Odkąd pamiętam mam łupież. Leczony i dermatologicznie i różnymi specyfikami z aptek typu nizoral i inne. Później stosowalam przez jakieś 6 może więcej lat head&shouders albo inne przeciwlupiezowe 'tańsze' szampony. Było ok oprócz tego że miałam bez przerwy ognisko na czubku głowy. Między czasie zmagalam się z chorobą skóry która do tej pory nie jest w 100% wyleczona, mam ciemne plamy porozrzucane na plecach i bokach które swędzą. Miałam pobierany kawalek skory do badania, serię lamp UVB na całe ciało , pomoglo, po roku zaczyna wracać. Poszłam do innego dermatologa z łupiezem i dodatkowo z drozdzakiem paznokcia którego lecze teraz lekiem Trioxal w dawce 2×2 przez 3 miesiace. Na łupież dostałam belosalic miejscowo, zrobiło się jeszcze gorzej. Meczy mnie to tym bardziej że mam ciemne włosy i od razu widać jak cos się 'kruszy'. Glowa swedzi. Skóra w ciapki rowniez bo zblizaja sie wakacje i rzuca się to w oczy...
karola008 jest offline Zgłoś do moderatora