Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nakładki na zęby hellosmile opinie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-04-28, 11:24   #9
accidentalbaby
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 11
Dot.: Nakładki na zęby hellosmile opinie

Przyłączam się do wątku, bo trudno znaleźć informacje w internecie na temat tych nakładek, więc może komuś to pomoże. Z tego, co udało mi się wyczaić, cena jest atrakcyjna, bo sam producent nakładek jest też właścicielem Hello Smile. Czyli jakby produkuje te nakładki sam dla siebie w Polsce, więc wiadomo, że to obniża koszty.

Ja już byłam na skanie 3D za te 200 zł. Warto pamiętać, że odliczają koszt tego skanu od całej kwoty, jeśli się zdecydujemy na leczenie. Na ich stronie nie znalazłam takiej informacji, a to chyba powinno być bardziej podkreślane, bo jest to istotna kwestia.

Skan sam w sobie jest super, dodatkowo w tej cenie jest też RTG panoramiczne zębów, które dostajemy na płycie (przynajmniej tak było w gabinecie w Warszawie, gdzie robiłam), a jest ważne dwa lata, więc dodatkowy plus dla nas

Dostałam już program leczenia i wygląda to spoko. Jest animacja jak będą zmieniać się zęby. Cały plan omawia się z bardzo miłą panią telefonicznie, bardzo dokładnie jest wszystko wyjaśnione i można pytać o wszystko. Obniżono mi cenę, chyba ze względu na niewielkie zmiany, będę nosiła aparat 5-6 miesięcy. Ogólnie widać, że oni ruszają z biznesem, bo starają się pozyskać jak najwięcej klientów i mają nastawienie bardzo na klienta. Oby to im się nie zmieniło. Nie podjęłam jeszcze ostatecznej decyzji, bo moja wada jest na tyle mała, że ciągle zastanawiam się, czy warto poświęcać te pół roku dla takiej kosmetyki. Ale raczej skłaniam się ku temu, że będę nosić nakładki.
Minus jest taki, że ja np. mam nieidealny zgryz i oni czegoś takiego nie leczą, do poprawienia całego zgryzu konieczny jest aparat stały, na który ja się na pewno nie zdecyduję, i to nie ze względów czasowych czy estetycznych, ale nie chcę sobie nim zniszczyć zębów, a podobno przy stałym to jest masakra.

Dodatkowo radzę osobom, które będą sobie robiły skan 3D, żeby przed tym iść do dentysty, sprawdzić, czy wszystkie zęby są zdrowe i zrobić sobie piaskowanie, scaling itd., dlatego że zwracają na to uwagę przed skanem. Jeśli w zębach są ubytki lub jest kamień (a sami często tego w lustrze nie widzimy), to skan może wyjść przekłamany.

Będę dawała znać, jak idą moje postępy Ogólnie wydaje mi się, że to jest dobra alternatywa dla mega drogiego Invisalign.
accidentalbaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując