Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy wrześniowe 2021
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-05-10, 09:36   #2948
kghyt
Raczkowanie
 
Avatar kghyt
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 411
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
My tylko Hel, a konkretniej Kuźnica <3 Mogłabym tam mieszkać, czuję się tam jak w domu. Mamy miejscówkę tuż przy plaży, tyle co przejść przez tory. Nawet jak się czegoś zapomni albo trzeba do wc to nawet nie ma co kombinować, 3 minuty i jesteś w pokoju Ja już nawet butów nie zakładałam na tę trasę xD Ostatnio codziennie robiliśmy sobie śniadania albo kolacje na plaży, nawet kieliszki wynosiliśmy z pokoju i lecieliśmy z prosecco ��

W Jastrzębiej byliśmy na pierwszych wspólnych wakacjach, ale nie wspominam ich szczególnie dobrze. Nie mieliśmy auta, jechaliśmy busem na noc i zarówno dzień przyjazdu, jak i wyjazdu był ciężki, bo nie mieliśmy już pokoju i tak się tułaliśmy jak bezdomni Jechaliśmy trochę na ostatnią chwilę, na miejscu się okazało, że do sklepu daleko i ogólnie jakoś nie był to bardzo udany wyjazd, ale właśnie wtedy zakochałam się w Helu i obiecałam sobie, że jak wracać, to tylko tam.

O tak tam jest pięknie !
Uwielbiam całe wybrzeże helskie, co roku przed pandemia wpadaliśmy tam na weekend mąż sobie skakał na tamtejszym lotnisku a potem bez problemu znajdowaliśmy urocze miejsce na plaży, aż nie dziwne że można takie odludne tam miejsca znaleźć tak blisko od zatłoczonego Władka [emoji16]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
kghyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując