Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy wrześniowe 2021
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-05-10, 10:01   #2951
lotus_flower_2805
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomości: 38
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
Gratulacje! <3 Oby już sytuacja z pandemią zbliżała się ku końcowi i można było bez strachu organizować imprezy. Nie wyobrażam sobie być panną młodą 2020 czy 2021, miałam nosa, że tak cisnęłam na 2019



Moderna i Pfizer w ciąży spoko, tzn są bardziej rekomendowane niż Astra i J&J My też mamy około 6 godzin samej jazdy, bez postojów, ale mój mąż też nie jeździ zbyt szybko i niestety po drodze są remonty, więc tam siłą rzeczy jedzie się dużo wolniej.

My tylko Hel, a konkretniej Kuźnica <3 Mogłabym tam mieszkać, czuję się tam jak w domu. Mamy miejscówkę tuż przy plaży, tyle co przejść przez tory. Nawet jak się czegoś zapomni albo trzeba do wc to nawet nie ma co kombinować, 3 minuty i jesteś w pokoju Ja już nawet butów nie zakładałam na tę trasę xD Ostatnio codziennie robiliśmy sobie śniadania albo kolacje na plaży, nawet kieliszki wynosiliśmy z pokoju i lecieliśmy z prosecco ��

W Jastrzębiej byliśmy na pierwszych wspólnych wakacjach, ale nie wspominam ich szczególnie dobrze. Nie mieliśmy auta, jechaliśmy busem na noc i zarówno dzień przyjazdu, jak i wyjazdu był ciężki, bo nie mieliśmy już pokoju i tak się tułaliśmy jak bezdomni Jechaliśmy trochę na ostatnią chwilę, na miejscu się okazało, że do sklepu daleko i ogólnie jakoś nie był to bardzo udany wyjazd, ale właśnie wtedy zakochałam się w Helu i obiecałam sobie, że jak wracać, to tylko tam.
Dziękuję [emoji8] też mam taką nadzieję, bo zawsze marzyliśmy oboje o dużym weselu, więc będziemy cierpliwie czekać. W sumie tak czy siak byśmy musieli poczekać, bo musimy na wesele trochę odłożyć [emoji12]

Ja pochodzę z zachodniopomorskiego i zawsze jeździliśmy, gdzie najbliżej, czyli Mielno, Kołobrzeg. Teraz ze Szczecina mamy bliziutko do Świnoujścia, a plaża szeroka i piękna i o wiele mniej ludzi niż w Międzyzdrojach. Jedyny minus to przeprawa promem ;/ A w pomorskim byłam chyba tylko 2 razy w Trójmieście. Mamy w planach w przyszłości przeprowadzkę do woj. śląskiego i wtedy myślę, że też będziemy bardziej wybierać miejscówki w pomorskim, bo będzie fajny dojazd autostradą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lotus_flower_2805 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując