Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy wrześniowe 2021
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-05-11, 08:18   #2960
sale_girl
Zadomowienie
 
Avatar sale_girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 239
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez runawaytrain Pokaż wiadomość
Dziewczyny, miała któraś z Was opryszczkę na ustach w ciąży? Ja nie miałam nigdy w życiu, a teraz mam tak mocniej zaczerwienione przy krawędzi ust w jednym miejscu [emoji51] czym to leczyć? Konsultować z lekarzem?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na którymś z wątków tutaj kojarzę jakieś hasło, że jak miałaś kiedyś wcześniej opryszczkę, to nic takiego się nie dzieje. A jak to pierwszy raz, to przy okazji może zgłoś lekarzowi, jeśli masz szybko wizytę. Leki Ci polecą w aptece, pewnie te plasterki.

Cytat:
Napisane przez kghyt Pokaż wiadomość
Byłam dziś na badaniu krwi, nie wiem może mam humory ciążowe ale wydaje mi się bez sensu zapisywanie w lm na godziny a ludzie siedzą z 45 min opóźnieniem, kumulują się w poczekalni a panie sobie siedzą w pokoju i urządzają pogaduszki na temat grafików ( cała poczekalnia to słyszała ). Zwróciłam paniom uwagę to dostałam za swoje tak mi grzebała w żyłach że mogłam chyba ugryźć się w jezyk [emoji17]




Ja bym skonsultowała to jednak świadczy o jakiejś infekcji [emoji17]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nie strasz, chyba mnie czeka migracja do LM, bo ta moja lekarka od skierowań nadal nie jest dostępna w Medicoverze, ale przyjmuje też w LM i jestem do niej zapisana na wszelki wypadek ;P Ja mam pobieranie pojutrze, zapytam tę pielęgniarkę, czy jeszcze jakos mogę zdobywać skierowania do Medicoveru.

Od soboty mały się jakoś mniej rusza, trochę zaczynam schizować ;/

Edytowane przez sale_girl
Czas edycji: 2021-05-11 o 08:20
sale_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując