Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy wrześniowe 2021
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-05-11, 11:00   #2964
sale_girl
Zadomowienie
 
Avatar sale_girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 239
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez blekitna laguna Pokaż wiadomość
Poziom uprzejmosci zwala z nog Ja sie czasami zastanawiam dlaczego takie osoby wybraly zawod z branzy medycznej, gdzie empatia jest bardzo wazna.
To kamien z serca bardzo szybko te wyniki

A mi sie chyba powoli wlacza syndrom wicia gniazda, bo zaczelam robic porzadki. Odgruzowuje strych, wyrzucam przydasie, ktore lezaly 10 lat bez sentymentu Tak sie wczoraj zmachalam, ze wieczorem jak sie juz polozylam to nie moglam wstac, tak mnie kosc ogonowa i miednica bolaly
Mnie też to zastanawia, jeszcze babka miała taki chamski śląski akcent... Nie chcę zabrzmieć źle, uwielbiam śląski, ale czasem on wchodzi w takie tony, że ledwo ktoś Ci powie "dzień dobry" a Ty już szukasz gdzie by tu się schować bo wiesz, że ta rozmowa się dobrze nie skończy 😂😂😂

Ja też już mam fazę na porządki, wczoraj układałam mężowi farbki (maluje figurki w wolnym czasie :P) i porządkowałam ubranka, zobaczcie ile tego wyszło I coraz częściej gadam o robieniu jakiegoś przeglądu rzeczy i wygospodarowaniu miejsca na rzeczy dla Stasia. Największą przeprawę będę mieć z rzeczami do przewijania, bo nie bardzo mamy gdzie postawić taki standardowy przewijak i liczę się z tym, że będziemy przewijać gdzie bądź, na stole, łóżku, blacie kuchennym ;P Mąż chce opróżnić jedną szafkę wiszącą w kuchni i tam trzymać rzeczy do przewijania, ale ta szafka jest akurat nad kuchenką, więc ja to słabo widzę. Ale chyba dam mu zrobić po swojemu i samemu zobaczyć, że to nie ma żadnego sensu xD
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 184726773_803896420511924_5662917253573379076_n.jpg (231,3 KB, 52 załadowań)
sale_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując