Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nakładki na zęby hellosmile opinie
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-10-04, 20:06   #24
accidentalbaby
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 11
Dot.: Nakładki na zęby hellosmile opinie

Cytat:
Napisane przez paveu1 Pokaż wiadomość
Interesuje mnie zakup nakładek Hello Smile. Czy jest tu jeszcze osoba, która zakończyła leczenie lub jest bliska zakończenia w/w nakładkami ? interesują mnie efekty leczenia i czy zęby faktycznie się przesuwają w miejsce z wizualizacji 3d
Ja jestem w step 9 (u mnie ma być 12 łącznie z nakładką retencyjną) i mogę powiedzieć, że widzę (i czuję językiem :p) mega zmiany. Chyba nie miałam jakieś dużej wady (dodam zdjęcie planu leczenie górnej szczęki dla zobrazowania, bo sama nie wiem, czy to mała czy większa wada), więc też nie wiem, jak Hello Smile działa przy bardzo skrzywionych zębach. Tak czy inaczej naprawdę jestem zadowolona, a jeszcze nie skończyłam.
Przyznam się, że przestałam im wysyłać zdjęcia, bo za każdym razem (wysyłałam sumiennie co tydzień do 7 nakładki) dostawałam za każdym razem odpowiedź, że wszystko jest ok. Także być może nie jest to najbardziej odpowiedzialne, ale olałam te zdjęcia, bo sama widzę zmiany.
Dodam, że ostatnio nawet mój mąż zaczął rozważać te nakładki, bo jest pod mega wrażeniem, jak wyprostowały mi się zęby (mimo że jak ja rozważałam nakładki, to twierdził, że zupełnie nie są mi potrzebne, oczywiście... )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułu.jpg (46,1 KB, 66 załadowań)

Edytowane przez accidentalbaby
Czas edycji: 2021-10-04 o 20:09
accidentalbaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując