Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nakładki na zęby hellosmile opinie
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-06-14, 20:56   #28
katee1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 2
Dot.: Nakładki na zęby hellosmile opinie

Witam wszystkich!

PRZESTRZEGAM PRZED HELLO SMILE !!!

Niestety moją przygodę z firmą Hello Smile oceniam fatalnie.

Wstępnie miałam mieć 18 par nakładek, ale już w połowie zauważyłam, że zmiany są nieznaczne, zupełnie niezgodne z wizualizacją, miałam problem z górnymi jedynkami, kłem i całym dolnym łukiem - niestety, ale założony wizualizacją efekt nie został osiągnięty.
Po zakończeniu leczenia złożyłam reklamacje, ponieważ obiecanego efektu nie ma - Hello Smile przyznało mi racje i dosłało kolejnych 5 par nakładek, po zakończeniu dodatkowego leczenia - efektu dalej brak.
Zdjęcia zębów po 18 nakładkach gdzie przyznano mi racje NIE ZMIENIŁY SIĘ po dodatkowym noszeniu kolejnych 5 nakładek, ale tu już Hello Smile umyło ręce. Nie zaakceptowali mojej drugiej reklamacji, na moje e-maile już nie odpowiadała miła opiekunka Hello Smile, tylko kancaleria prawna, z którą współpracują.
Odstąpiłam od umowy i tutaj znowu Hello Smile i ich kancelaria prawna zbyła mnie, umywając ręce.
Ponadto Hello Smile jako firma profesjonalna, obiecująca efekty w czasie konsultacji telefonicznej, podczas której omawiane jest całe leczenie i wizualizacja, powinna być fair w stosunku do swoich Klientów do końca, a nie tylko do zrobienia przez Klienta przelewu.

Najgorsze jest to, że zdjęcia pokazują same za siebie co jest krzywe, a co nie, a Hello Smile po prostu mydli ludziom oczy na żywca, wmawiając im, że to jest okej.

Konsultowałam się również z bezstronnym ortodontom, pokazując swoje zęby i wizualizacje Hello Smile i bez mrugnięcia okiem przyznał, że ułożenie moich zębów nie jest zgodne z wizualizacją przygotowaną przez Hello Smile w stopniu znacznym.

W związku z powyższym i z uwagi na brak jakichkolwiek chęci ugodowego rozwiązania sprawy przez Hello Smile (mimo moich próśb), będę zmuszona wytoczyć powództwo cywilne przeciwko tej firmie.


NIE POLECAM !!!


DLATEGO JEŚLI TY TEŻ NIE OSIĄGNĄŁEŚ/AŚ ZAPLANOWANEGO EFEKTU I TWOJA WIZUALIZACJA NIE ODPOWIADA EFEKTOWI, KTÓRY UZYSKAŁEŚ/AŚ PO LECZENIU ICH NAKŁADKAMI - SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ PRZEZ WIADOMOŚĆ PRYWATNĄ !!!

ROZWAŻAM WYTOCZENIE POZWU ZBIOROWEGO, DLATEGO WSZYSTKICH W PODOBNEJ SYTUACJI PROSZĘ O KONTAKT NA PRIV.


*warunkiem jest noszenie nakładek zgodnie z umową oraz przesyłanie im cotygodniowych zdjęć zgodnie z umową

Edytowane przez katee1
Czas edycji: 2022-06-14 o 21:03
katee1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując