Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nakładki na zęby hellosmile opinie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-06-28, 21:32   #30
katee1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 2
Dot.: Nakładki na zęby hellosmile opinie

Witam!


Dzięki saundiii za wiadomość, właśnie Ci odpisałam na priv i reszcie osób również - dzięki za odzew!
Dostałam już wiadomości od 4 osób z podobnymi problemami z firmą Hello Smile (+ ja jestem piąta), będę z tymi osobami w stałym kontakcie na priv, żebym mogła popchnąć sprawę dalej, ale czekam jeszcze na kolejne wiadomości!


Jeśli nie osiągnąłeś/aś zaplanowanego efektu i Twoja wizualizacja nie odpowiada efektowi, który uzyskałeś/aś po leczeniu nakładkami Hello Smile - skontaktuj się ze mną przez wiadomość prywatną!



Co do tego saundiii co napisałaś, że lepiej pójść do konkrencji, to co do invisalign się zgadzam i sama żałuję, że się dałam nabrać na obiecanki Hello Smile - niby "odpowiednika" invisalign, tylko że polskiej produkcji... bo zostałam z wydanymi pieniędzmi i bez obiecanych efektów, ale mam obiekcje czy aby na pewno warto pójść do konkurencji typu Dr Smile czy inne, tzn. nie chce ich oceniać, bo niestety miałam do czynienia tylko z Hello Smile, ale nie jestem pewna czy to nie są powiązane spółki ze spółką Hello Smile, typu spółka córka itd., że działają tylko po prostu dodatkowo pod inną nazwą firmy, żeby zwiększyć zasięgi, ale tak naprawdę to jest jeden właściciel? Nie zdziwiłabym się, także ja bym podchodziła ostrożnie co do polecenia konkurencji podobnego typu, ale tak jak mówię, miałam do czynienia tylko z Hello Smile.
katee1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując