Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-25, 20:46   #3366
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Cytat:
Napisane przez Donatella_Rosa Pokaż wiadomość
Moja mama pracuje w szpitalu i latem starsze babki nawet okna nie dadzą uchylić, bo PRZEWIEJE.
Mama pracuje na ortopedii, wiec to zazwyczaj osoby ze zwykłymi urazami, a nie jakoś obłożnie chore.
Rolet nie ma, klimy nie ma, a szpital bardzo nasłoneczniony.
Jak się postawisz bo już mdlejesz i otworzysz okno na godzinę, to potrafią drzeć się w niebogłosy i całą rodzine wysłać do ordynatora, dyrekcji, prezydenta miasta(SERIO) i wszystkich świętych.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Jak ja ostatnio leżałam latem w szpitalu i na sali leżałam ze starszą panią to w dzień sama otwierała okna. Trochę gorzej było, przynajmniej pierwsza noc, gdy okna były zamknięte na noc. Na szczęście moja szpitalna odsiadka trafiła w niezbyt gorące dni.

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Chore. Ale to samo jest w tramwaju - jedziesz starą puszką latem nagrzaną do nieprzytomności, ale okna uchylić nie dadzą, bo przewieje!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak w czerwcu musiałam jeździć autobusem to starsze osoby same otwierały okna lub prosiły o to silniejsze osoby. Nie pamiętam aby w tamten miesiąc ktoś się burzył. Sama się dziwiłam.
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora