Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy wrześniowe 2021 cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-08-03, 16:11   #30
truskawaka
Rozeznanie
 
Avatar truskawaka
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 531
Dot.: Mamy wrześniowe 2021 cz. 2

Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
W zeszły czwartek na wizycie moja gin go wyważyła na 2200. Niby jest margines błędu 400 g, także nie wydaje mi się, żeby Stasiek miał faktycznie 2800, chyba by nie przybrał 600 g w 5 dni... Myślę, że bardziej realny jest wynik wypośrodkowany, więc może ma z 2400. I tak duży byku xD



Ja od 3 miesięcy wystawiam na sprzedaż jedną parę butów, więc rozumiem ten ból A co do podkładów, to gdzieś czytałam, że poporodowe mogą być do przewijania jak coś, więc myślę, że w ten czy inny sposób je wykorzystasz. Swoją drogą, słyszałam też, że niektórzy zamiast podkładów dla dzieci kupują te dla psów, bo są tańsze, a działają tak samo.



Nie strasz Ale jutro koleżanka ma mi przywieźć kosz mojżesza, zamówię do niego nowy materac, ogarnę test SMA i w sumie teoretycznie mogę rodzić. Byle na tego 21.09 być w domu, bardzo bym chciała nie obchodzić rocznicy ślubu w szpitalu, to dopiero nasza druga

Dostałyście już wiadomość o darmowych pampkach z Rossmanna? Podobno koło 34. tygodnia przychodzi, ale ja wciąż nie dostałam tej z olejkiem na rozstępy, więc zastanawiam się, czy to w ogóle do mnie dojdzie, czy nie lepiej iść już do biedry po Dady i mieć spokojną głowę, jakbym miała jechać do szpitala.
Duży chłopak mi lekarka mówiła, że na tym etapie dzieci przybierają tak 200-250g/tydz, więc 600 nie brzmi realnie
Ja nie dostałam oliwki, teraz czekam na te pampersy, ale mądrze nie zaznaczyłam wcześniej zgody na newsletter w apce. Liczę, że zadziała i dostanę

Edytowane przez truskawaka
Czas edycji: 2021-08-03 o 16:12
truskawaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując