Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sposoby na żółte/rude włosy po rozjaśnianiu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-29, 15:49   #21
Ayca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 50
Dot.: błagam o pomoc ! wyszły mi rude włosy !

trzeba mieć dużo pieniążków ? dobra to przeliczmy koszty obcięcie włosów + rozjaśnienie ich o 1 ton tylko kosztowało mnie 200 zł i nadal byłam czarna czyli przynajmniej potrzeba 3 wizyt u fryzjera czyli trzeba zapłacić 600 zł ? wiesz jakoś nie wyobrażam sobie aby jakakolwiek dziewczyna tutaj wydała takie pieniądze na fryzjera może jesteś milionerką nie wnikam Twój portfel albo Twojego taty Twoja sprawa na forum odpowiada się na pytania znasz odpowiedź pomagasz nie znasz odpowiedzi nie odpisujesz mam nadzieję że zrozumiałaś. pozdrawiam )

napisałam do bunny odpowiedziała jaką farbę kłaść i że te rudości do ścięcia będą dlatego siedzę i dalej szukam gdyż musiałabym obciąć połowe włosów i zostałabym z włosami do uszu zaledwie więc ta opcja nie pasuje będę próbowac farbami a beżowa farba podobno przyciemni mi włosy i może wyjść beżowy na górze a rudy na dole chyba będę się ratować popielatymi farbami i dalej przeszukiwać forum gdyż jest tu dużo pomocy od dziewczyn za które dziękuję.
Ayca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując