Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dziwni współlokatorzy i ich nawyki - wątek ku śmiechowi cz. 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-21, 17:59   #7
colinca
Rozeznanie
 
Avatar colinca
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: seventh heaven
Wiadomości: 924
Dot.: Dziwni współlokatorzy i ich nawyki - wątek ku śmiechowi. Część 2.

Cytat:
Napisane przez 201705291006 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
A ja z dziewczyną, co nie myła po tym rąk i drugą (mieszkałam w akademiku), która dopiero ręce myła w pokoju... Na samą myśl o klamce do naszego pokoju ->

---------- Dopisano o 17:59 ---------- Poprzedni post napisano o 17:56 ----------

Cytat:
Napisane przez zarejestrowana1983 Pokaż wiadomość
fujjjjj

jedna z moich dawnych współlokatorek kolekcjonowała zużyte waciki i patyczki do czyszczenia uszu, najpierw na wspólnej półce a jak zwróciłam uwagę to na swojej, potrafiła miesiąc ich nie sprzątać, za każdym razem jak na to patrzyłam to mi się chciało rzygać

współlokator trzymał w szafce zużyte prezerwatywy (kiedyś pożyczyłam mu książkę której pilnie potrzebowałam jak jego nie było w domu, kazał mi wziąć z szafki, jak szybko zajrzałam tak szybko zamknęłam)

kolejna współlokatorka suszyła przemoczone buty na grzejniku, nigdy nie zainwestowała w porządne ze skóry tylko kupowała najtańsze pomimo problemów z potliwością, smród się roznosił po całym mieszkaniu
Łączę się w bólu
colinca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując