Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-02, 09:11   #23
marta_makula
Raczkowanie
 
Avatar marta_makula
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 68
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów Cz. VIII

Cześć dziewczyny!
U mnie mija już 14 miesięcy odkąd postanowiłam nie farbować włosów. Na początku trochę się stresowałam, zastanawiałam czy dam radę wytrzymać z odrostem albo czy mój naturalny kolor mi się spodoba.
Jak do tej pory wszystko jest super, na głowie mam już więcej włosów w naturalnym kolorze, niż tych rozjaśnianych. Za każdym razem gdy idę do fryzjera to słyszę pytanie o to gdzie robiłam tak fajne i naturalne ombre. Muszę chyba poprosić kogoś, żeby zrobił zdjęcia moich włosów, bo po zdjęciach innych dziewczyn widzę, że wtedy można lepiej zobaczyć efekty i różnicę w jakości włosów.
Mam teraz tylko jeden problem, suchą skórę głowy :/ Boję się nakładać na nią odżywki, bo zaraz dostaję podrażnień, używałam delikatnych szamponów, ale i Babydream i alterra (z brzoskwinią chyba) mnie podrażniały po kilku użyciach.
Możecie poradzić? Macie jakiś szampon, który fajnie nawilży skórę głowy, albo maskę, którą bezpiecznie można nakładać na skórę głowy?
marta_makula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując