Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-02-09, 18:00   #12
bandra
Fuck google, ask me!
 
Avatar bandra
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7 898
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII

Cytat:
Napisane przez blantka Pokaż wiadomość
Tabletki brałam dokładnie 4 lata i 8 miesięcy bez przerw. Właśnie już w zeszłym miesiącu miałam cykl, który trwał 36 dni, teraz już 40 dzień i dalej nic ;/ ale bóle w podbrzuszu są takie, że mam nadzieję, że lada dzień miesiączka przyjdzie.
To bardzo długo, poziom hormonów będzie szalał jeszcze długo, nie spodziewaj się jakiejkolwiek regularności. Sama się tego boję po odstawieniu tabsów
Cytat:
Napisane przez sarkastyczna29 Pokaż wiadomość
Hej. Od razu powiem ze nie jestem nastolatka nie planuje dziecka ale nie mialbym nic przeciwko gdyby sie pojawilo. W 21 dniu cyklu 30 stycznia kochalam sie z chlopakiem dwa razy bez zabezpieczenia, ale byly to stosunki bez wytrysku. Okres mam średnio co 28 dni. Dzisiaj jest 31 Dzień cyklu i nie mam okresu. Delikatnie pobolewa mnie brzuch ale nieznacznie. Wczoraj bylam pewna ze dostane okres bo bylam bardzo poddeberowana i zla ale dzisiaj jakby ręką odjal. Szanse są chyba nikłe zważywszy na to że stosunki byly niepelne


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tyle to prawie żadne spóźnienie, a szanse na ciążę z niepełnego stosunku są nieduże, ale oczywiście są zrób test, będziesz mieć pewność
__________________
Caught in a landslide, no escape from reality.
Open your eyes, look up to the skies and see.

bandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując