Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kosmetyki NIOD i HYLAMIDE
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-02-19, 10:46   #27
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: kosmetyki NIOD i HYLAMIDE

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;87600263]- spojrzałam na skład i nawet nie najgorszy, ale nie słyszałam o nim; miałaś może?
Widzę, że masz/miałaś ten bezkwasowy preparat złuszczający NIOD- przymierzam się do niego, bo też mam wrażliwą skórę. Czy to się stosuje codziennie i czy trzeba jakiś wysoki SPF włączyć (bo z tym u mnie raczej byłoby słabo ).[/QUOTE]


Właśnie miałam dylemat czy brać Medik8 czy NIOD, markę Medik8 bardzo cenię i lubię, ale tym razem padło na CAIS, jak będzie jakiś rabat na Medika to wezmę



Po każdym złuszczaniu powinno się używać SPFu. Ja ten NAAP używam co drugi dzień i nic się z cerą nie dzieje, ale na początku oczywiście budowałam tolerancję. Teraz cera wygląda super. Jak będziesz kupowała to od razu kup pipetkę bo ta co jest w produkcie jest beznadziejna
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując