Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Problem ze zmywarką
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-12-16, 17:08   #17
blair witch
Zakorzenienie
 
Avatar blair witch
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 533
Dot.: Problem ze zmywarką

Cytat:
Napisane przez bernikula Pokaż wiadomość
Tak, dbam, regularnie uzupełniam- od razu jak się zapali kontrolka. Co jakiś czas kupuję też z W5 albo Domola takie preparaty do czyszczenia zmywarki, które się wstawia do pustej zmywarki i na wysoką temp. Ale jak widzę u innych super domyte naczynie po pół godzinnym praniu to mnie szlag trafia jak mam bite dwie godziny myć. Ja mam Bosh Spcecial Edition sprzed ponad 10 lat... Ale o sposobie z Domestosem nie słyszałam jeszcze

A ona od początku tak nie domywa na tym programie i nie rozpuszcza? Bo wiesz może to jednak być kwestia tego że model starszy i wiekowy, te nowsze mogą jednak lepiej myć...
Ja kupiłam używaną zmywarkę, ma chyba z 4 albo 5 lat, też tymi środkami do czyszczenia przemyłam, ale jak zobaczyłam efekty przy pralce po Domestosie to sama myślę nad puszczeniem zmywarki z nim też, tak dla przeczyszczenia "rurek".
W instrukcji do niej mam info że ten krótki program w mojej jest do naczyń niezbyt zabrudzonych i nie odstanych kilka dni w zmywarce, jak dam coś z zaschniętym jedzeniem czy białym serem to nie domywała tego, nauczyłam się płukać garnki i talerze przed wsadzeniem, i wychodzą czyste. A mam : Szybkie mycie w 47C, i Gorˆce płukanie w 65C przy tym programie.
__________________
blair witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując