Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Relacja synowa-teściowa ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-13, 08:56   #42
megafonka
Raczkowanie
 
Avatar megafonka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 71
Dot.: Relacja synowa-teściowa ;)

Cytat:
Napisane przez beatka030500 Pokaż wiadomość
Moja teściowa zmieniła się po ślubie, zarówno w stosunku do mnie jak i do męża. Na poczatku taka miluśka a teraz wychodzi z niej to co najgorsze. Nie wiem ale to chyba jakaś zazdrość o syna. Zrobiła się do męża bardzo oschła a wcześniej były buźki, przytulanki. Może któraś z was miała podobnie, może macie jakies rady na to? Najgorsze jest to, że najbardziej przeżywa to mąż, a ja nic nie mogę zrobić. Niby się uśmiecha, przytuli na powitanie, ale to wszystko jest takie jakieś fałszywe. Poza tym jak jest juz niby dobrze to ona znowu wiwija jakś numer. Nie wiem już jak mam rozgryść tą teściówkę. A słyszałyście taki kawał: Co to jest ropucha i czterdzieści żabek?Teściowa wiesza firany!
Dobry kawał!
Moim zdaniem te wcześniejsze synkowo- mamusine entuzjastyczne"przytulank i" /jeśli dobrze zrozumiałam/ to takie troszkę... ...Zależy czego kto tam w życiu potrzebuje, ale dziwi mnie, że Ty się tym martwisz..a może teściowa zdecydowała że syn powinien się usamodzielnić i nie ma nic złego na myśli...a może poprostu do teściowej dotarło,że nie jest jedyną kobietą w Życiu syna i okazuje mu w ten sposób swoje niezadowolenie /albo mamusia albo żadna /.
Z jednej strony niemiło jest patrzeć kiedy ta "druga połówka" się zadręcza -i to z powodu osoby która powinna wspierać raczej- ale z drugiej strony ma Ciebie i chyba po to się zenił...
Mnie niestety zycie nauczyło że w relacjach z teściową szczere chęci i serce na dłoni równa się kolejna przepłakana noc
Dlatego lepiej korzystaj z okazji,żeby mąż "odczepił pępowinkę" /nie mówię tu o jakimś podpuszczaniu broń Boże/
zamiast się zastanawiać czemu jego mamuńcia robi mu przykrości. I nie daj Boże myśleć, że masz w tym swój udział.
A jeśli Twoj mąż ma z tym az taki problem, to najlepiej niech z nią porozmawia i zapyta wprost , o co jej chodzi. W końcu to jego matka i jest mu winna wyjaśnienia.
__________________
Jeśli spojrzysz w niebo i zobaczysz kota, który lata nie dziw się : to kot, który lubi ptaki.


megafonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując