Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-06-06, 08:14   #3056
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 915
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Ja mam jedne jeansy białe z hm. Dlugo szukałam bo większość prześwituje. Ale niestety kupowałam 3 lata temu




Dziękuję coraz lepiej się ruszam. Dziś wyszliśmy. Jesteśmy w domu
Pestka sobie radziła bardzo dobrze. Większość dnia była z moją mamą i ciocia. Wieczory z tz.

Bałam się o reakcje jej na B. Niepotrzebnie.
Wszyscy już śpią - mogę pisać.

Piszczala z radości na mój widok nie zauważyła B. Zawołałam ją, że chce jej brata pokazać. Podeszła, przytuliła się do mnie i była minuta konsternacji i pytanie co to.
Po chwili poglaskala go po głowie. Potem chciała go koniecznie nieść z tz. Przykryla go kocykiem i dała smoczek. W domu przybiegala co chwilę jak go karmilam. Chce go ciągle na ręce. Głaszcze i zagląda.
Śmiać mi się chciało bo jak zobaczyła czy karmie to nie rozumiała o co chodzi i myślała, że on mnie gryzie. Krzyczała no no no. Wytłumaczyłam ze je to pokazala, żeby go dać do krzesełka hehe chciala tez pierś. Po za tym bawiła się sama. Była z tz na dworze i nie marudzi, że on na mnie wisi.
Trzeba tylko uważać bo ona chce być blisko niego. Jak go odłożylam na chwile na łóżko to zaczęła się koło niego układać i objęła go. O malo się na nim nie podparla wstając. Także żeby niechcący mu nie zrobiła krzywdy.
Tak czy inaczej nie jest zazdrosna oby tak zostało.
Ale super z niej siostra 3mam kciuki, by się już nic w tej kwestii nie zmieniło
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora