Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ja przez nią oszaleję!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-30, 12:40   #16
farbenkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 10
Dot.: Ja przez nią oszaleję!

Proszę od dłuższego czasu, zeby jej oznajomil, ze ma jej powiedziec, ze nic wiekszego z tej relacji nie wyniknie i ma sobie nie robić nadziei. On uważa, ze ja mu chce zakazać miec kolezanki. Ja uważam, ze jeśli ona przyjmie taka wiadomość z pokorą to będzie dalej koleżanka, jak cos do niego czuję to urwie kontakt albo będzie napastowac wiadomosciami. Nie zabraniam mu miec kolezanki, bo to by bylo chore, ale dla mnie jej zachowanie jest jednoznacznie ukierunkowane na cos wiecej.

Poprosiłam, zeby dzis te sprawę załatwił i o screen z wiadomoscia do niej. Chce postawić sprawe jasno. Bardzo mnie to stresuje.



On mi mówił, ze byl tylko całus w policzek na przywitanie. Nic wiecej. Ona chciała cos wiecej, a on nie. Byli razem nad jeziorem, przewiozl ja motorem i raz w górach. I o tych gorach pisała w mediach społecznościowych jakby mieli zaraz byc w związku. Oczywiście mu to mówiłam, a on jak mantre "to tylko kolezanka"

Mam jeszcze pomysł, aby jej zapytać czy ona ma świadomość tego, ze on nie jest nia zainteresowany (on mowi mi, ze ona to niby wie). Chcę miec pewnosc, ze ona wie. Co Wy na to?
farbenkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując