Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zapuszczanie włosów cz. VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-01-12, 10:58   #2370
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VIII

Cytat:
Napisane przez beata_wajs_migdal Pokaż wiadomość
Dzięki, może własnie wrócę do serum ziołowego Babuszki Agafii Kupilam 3 banfi w tym lady i tylko ta mi została ( trochę śmierdzi marchwią i kompostem ) planuję kupić jakąś Sesę, skonczył mi sie z only bio do niskoporów. Niby każdy kuchenny może być ale moje lubią mieszanki...

Pseudofeministka mi własnie ta pierwotna wersja szczotki Anwen najbardziej odpowiada ,bo ona taka wentylująca, a te z poduszką są dla mnie kiepskie. Miałam olivie garden ceramic ion ,to nawet zwykla z rossmana była lepsza, te z poduszeczka przyduszaja mi wlosy ,znaczie gorzej mają się one przy skalpie, nawet czesząc głową w dół to nie to...TT nawet nie próbuję

Paulownia, jakie piękne kędziorki
Dla mnie ta z Anwen najlepsza, szkoda, ze zostala wycofana, niestety nie wiadomo z jakich powodow. Ale podobno w Biedoronce jest bardzo zblizona alternatywa, chociaz nie poteirdze tych info poki co, bo do Biedronki mi nie po drodze Bylam tez ostatnio w Rosmannie to tez widzialam te biodegradowalne , bez tych poduszeczek z wyginajacymi sie miekkimi iglami, wiec jak z ta z Anwen mi sie cos stanie to bede wiedziala gdzie celowac.

Powiem Wam, ze bardzo sie ciesze, bo juz mam bardzo dlugi odrost - w zasadzie za obojczyki, jednak na radylkalne ciecie jeszcze sie nie decyduje, bo w koncu wlosy mi odrosly, bo chce przeczekac ten moment zeby nie miec efektu pudla. W kazdym razie mysle, ze jeszcze kilka miesiecy i po rozjasnianych pozostanie tylko niemile wspomnienie.

O dziwo przyzwyczailam sie do swojego naturalnego koloru. IM sa dluzsze tym robia sie jasniejsze ( wiec nie mam takiego efektu przytloczenia ciemnym odcieniem) zrobilam sobie tez rozjasniajace pasemko przy twarzy i fajnie rozjasnilo mi to twarz, wiec do rozjasnianych koncow w calosci na bank nie wroce, bede chciala sobie zrobic kilka refleksów i mysle, ze w pelni mnie to usatysfkajconuje.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując