Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-12-01, 22:07   #4993
Lojra
Zadomowienie
 
Avatar Lojra
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 139
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

Cytat:
Napisane przez natalcia250 Pokaż wiadomość
Ten płaszcz, który wrzuciła Lojra na Pinteresta jest przepiękny tylko krój faktycznie trochę nieszczęśliwy. jakiś czas temu był tutaj (albo w wątku na plotkowym) temat pomadek i była polecana jakaś konkretna marka, ale nie mogę przypomnieć sobie to była, ktoś pamięta? szukam klasycznej czerwonej pomadki w wersji dla jesieni myślałam o Golden Rose Liquid Matte Lipstick nr 18, ale nie wiem czy nie będzie zbyt jaskrawa?

ostatnio doszłam do wniosku, że mimo że teoretycznie CHYBA jestem soft autumn, służy mi zwiększanie kontrastu i to nie jest tylko moja opinia, przez dłuższy czas nie farbowałam włosów (są średnio-ciemnobrązowe), ostatnio zaszalałam z indygo, wyszły praktycznie czarne i wszyscy zwrócili uwagę na to, że lepiej wyglądam w ciemniejszym, bardziej konstrastowym kolorze. wpływ Karmazynowego?

postanowiłam ostatnio wdrożyć więcej Baśniowego do swojej szafy, zamówiłam to co wstawiłam w załącznikach, można to podciągnąć pod Baśniowy?
Koniecznie wstaw fotki, coś czuję na tobie efekt będzie mega

Farfalla ostatnio pytała się o pomadki Maybelline matte ink. Ja ich nigdy nie miałam, ale słyszałam, że to takie pomadki na mur beton, moje usta by tego nie wytrzymały Jak tak patrzę na odcienie to Hustler wydaje się być interesujący i to chyba będzie czerwień dla jesieni
Lojra jest offline Zgłoś do moderatora