Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-19, 10:22   #5
marta_super
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa (Wrocław)
Wiadomości: 89
GG do marta_super Send a message via Skype™ to marta_super
Włosy kręcone - polecani fryzjerzy z całej Polski

Postanowiłam założyć wątek o polecanych przez nas, tj. kręconowłose, fryzjerów do których chodzimy.
Wiele z nas co prawda podcina włosy własnoręcznie, ale jest też spora grupa, która chcąc nie chcąc oddaje się w ręce profesjonalistów
I właśnie taki ogólnopolski spis chciałabym tu stworzyć

W wolnym czasie będę się przekopywać przez poszczególne wątki dotyczące fryzjerów dla kręconowłosych w różnych miastach i kopiować je tutaj, ale bardzo proszę o dodawanie na bieżąco swoich preferencji

W miarę możliwości proszę o czytelne zaznaczenie o jakim mieście piszecie, podać imię polecanego fryzjera i nazwę salonu oraz jakiś adres i numer telefonu - tak, żeby zainteresowane osoby mogły łatwo nawiązać kontakt

Docelowo będę w tym pierwszym poście uzupełniać miastami namiary z całego wątku, żeby łatwiej było wszystko znaleźć

---------- Dopisano o 11:16 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------

No to zaczynam

WARSZAWA

p. Marylka z Akademii Perfect Hair
ul. Świętokrzyska 32
tel. 22 620 80 50


Niestety obecnie (listopad 2009) przebywa na urlopie macierzyńskim, ale mam nadzieję, że wczesną wiosną wróci do pracy
Mam do niej duże zaufanie - kiedy pierwszy raz przyszłam do jej salonu (jest właścicielką) - długo rozmawiałyśmy, prosiła, żebym opowiedziała o pielęgnacji, stosowanych kosmetykach do stylizacji, oczekiwaniach co do fryzury i stopnia złożoności układania, dotykała włosów, oceniała skręt, sprawdzała kształt głowy... Dopiero po tym długim wstępie wzięła się za cięcie
Fryzury nie mam długiej (raptem do liniii brody), dlatego szczególnie ważne dla mnie jest, żeby włosy dobrze się układały. Pani Marylce się udało
Cena za cięcie włosów półdługich - 100 zł


---------- Dopisano o 11:22 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------

WARSZAWA

p. Paweł z salonu CeCe "Hair, Beauty & Spa"
ul. Świętokrzyska 14
tel. 22 828 04 04


Do Pawła trafiłam po tym, jak okazało się, że fryzjerka do której ostatnio chodziłam (p. Marylka z APH) jest na urlopie macierzyńskim. Postanowiłam sprawdzić sobie inny salon i innego fryzjera. Trochę się bałam, bo wiadomo, że nie wszyscy fryzjerzy radzą sobie z włosami kręconymi, ale zaryzykowałam... i nie żałuję Fryzurka co prawda dość drastycznie się skróciła (na mój wniosek), ale została dobrze dopasowana do kształtu twarzy i sposobu kręcenia się włosów.
Ja jestem zadowolona
Cena za cięcie włosów półdługich - 80 zł

Edytowane przez marta_super
Czas edycji: 2009-11-21 o 01:16
marta_super jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując