Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przygotowania do matury biologia i chemia ( cel ---> medycyna lub kierunki pokrewne)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-10, 22:47   #87
aganela8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 256
Dot.: Przygotowania do matury biologia i chemia ( cel ---> medycyna lub kierunki pokr

mam vademeca operona biologia i chemię z płytami, i podręczniki z liceum do operonu,do chemii też mam jakieś podreczniki z liceum,ale nie wiem teraz wydawnictwa-dawno do nich nie zaglądałam. I jeszcze taką książkę do poczytania prawię o chemii wyd.oświata,gdzie jest działą,a potem 3 zad. z rozwiąz. ,vademecum z grega do biol. do chem. vademecum z omegii stare z 2003 r. tablice biologicz.i chemicz.
Zbiory zad.:witowskiego biol i chem. tydzien po tygodniu do matury biologia wyd.zielona sowa,Zbiór brązowy Pazdro-z liceum,ale niektóe zad.tam są dziwne,park edukacja chemia trener*(bardziej jako vademecum z przykładami), testy maturalne z biologii Omegii,ale dość stare. (Uzbierałao się tego,bo miałam poprawiać w tym roku maturę,ale nieprzygotowanie wzielo górę)Ja zaczynam naukę dopiero od pon.już ostatecznie,musze bazować jeszcze na starych maturach.Musi mi się tym razem udaćjaki macie plan nauki rozłożony na te miesiące(chodzi mi raczej o kolejność tematów i daty)
Złożyłyście już deklaracje matural.?
__________________
Staraj się jak najlepiej wykorzystać każdy dzień,on już nie wróci...! 14.02.1942r-rocznica powstania Armii Krajowej!
www.pustamiska.pl (klik proszę..)
aganela8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując