Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Żony, Mamy, Wizażanki-rozgadane koleżanki Pm2012 cz 2
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-03-19, 09:47   #140
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki-rzogadane koleżanki Pm2012 cz 2

Monika - super ze sie odezwalas jejku, kiedy te 9 mcy zlecialo? Super sie czyta, ze wasze marzenia w koncu sie spelnily! Tyle czekaliscie! A jak cala reszta? Z kim zostanie Marcelek jak pojdziesz do pracy?
U nas w tym temacie bez zmian. Wyniki wyszly ok te co mialam zlecone ale od tego czasu co probowalismy to sie nie udawalo. Obecnie chwilowo sie wstrzymalismy ze wzgledu na przeprowadzke ale jakos obydwoje mamy wrazenie ze to sie chyba nie uda. Mnie wrzucili w pracy na inny dzial przez to zamkniecie (ale tak chcialam), tyle ze sporo dzwigania. Nie mamy juz niani od jakiegos czasu wiec sie wymieniamy i malo widzimy. Ja w tygodniu wstaje przed 5 teraz bo na 6 jestem w pracy wiec jak tż wraca po 22 to staram sie lezec juz w lozku. Do domu wracam i tez pakuje pudla. Wyjazd za 3 tyg.
O i tak zycie leci.
Kacper nie daje mi zyc z pytaniami. Nawet z westchniecia trzeba sie wytlumaczyc a przed snem przechodzi samego siebie. Codziennie musze omawiac co wydarzylo sie na swiecie a nie daj boze ze np wybuchnie wulkan to mamy temat na conajmniej godzine
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując