Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy marcowe 2019 - cz. 9
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-07-28, 15:24   #62
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

Cytat:
Napisane przez Marzena00 Pokaż wiadomość
Macie coś na oku? My też mieliśmy kupować działkę ale teraz są takie ceny że można za cenę działki dom w surowym stanie postawić.

---------- Dopisano o 13:47 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------



My właśnie mamy taki kojec i jak córka wyrośnie już z gondoli to spróbuje ją tam dawać na drzemki a jak nie to łóżeczko w sypialni na górze.
O masz ten? To powiedz jak z materacem? Faktycznie taki lichy cienki i czuć te dechy czy tam metalowe te elementy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:24 ---------- Poprzedni post napisano o 15:19 ----------

Marzena ok doczytałam:,-)
Sama nie wiem, bo najbardziej obawiam się, że nie schyle się, żeby małego odłożyć.

Dziś np. zabrałam go do sypialni w dzień i z godzinę leżeliśmy aż zasnął na 20 minut. I tak źle i tak do dupy. Na kanapie ja siedziałam obok albo coś robiłam, a on sobie zasypiał. A tak godzina powiedzmy, że zmarnowana. Nie wiem, jakoś muszę to sobie zorganizować.
Mąż wielki hrabia jutro do pracy po wolnym i on musi odpocząć, bo całe dwa tygodnie mu nie dałam. LOL uroki małego dziecka. Ja w ogóle nie odpoczęłam i ani razu nie zaproponował, żebym ja miała chwilę dla siebie jak on wróci, bo w końcu to ja będę prawie całe dnie z nim siedzieć, a nie szanowny hrabia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując