Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-08, 14:46   #64
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

witam się blondaski po dłuższej nieobecności
piszecie jak szalone, już XV część wybiła, a ja jeszcze XIV nie skończyłam nadrabiać no nic.. zaraz lecę przeglądać zaległości


Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
wklejam fotki swych włosów po 5 tygodniach od farbowania garnierem color naturals 111
śliczne

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
z uszkiem sie poprawiało... a samochód go potrącił prawdopodobnie ... bo miał krwotok do płuc i sie udusił
przykro mi bardzo Kiciu wiem co to znaczy.. kilka lat temu też przez to przechodziłam

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Ok dziewczyny pokażę Wam zdjęcie przed, no ale same widzicie, ze nierówno rosly i zrobily sie takie mysie ogonki z koncowek, poza tym... ja ciagle mam rozjasniacz pod spodem
Wybaczcie za brudne lustro, dopiero zobaczylam jak wlozylam karte do komp juz je umylam
a drugie i trzecie zdjecie po podcięciu oczywiscie kolor przeklamany
a czwarte zdjecie jest starsze, ale chyba po londzie w kazdym badz razie widzicie, ze koncowki byly do sciecia ale dlugie byly, zwlaszcza na tym pierwszym zdjeciu, najdluzsze byly do talii
piękne są! na pewno na dobre wyjdzie im to podcięcie


a ja mam małą nowinkę - rodzinka mi się powiększyła o małego pupila rodzice nie mieli wyjścia i musieli zaakceptować moją szaloną decyzję
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora