Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie listopad 2019- cz. 4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-08-07, 07:52   #108
Ani_qa
Zakorzenienie
 
Avatar Ani_qa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 530
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez Ska Pokaż wiadomość
Dzień dobry Chyba w Stolicy burza się szykuje..



Trzymam kciuki żeby TŻtowi jakoś się ułożyło i akurat na spokojnie pojawił się kiedy będziesz go potrzebować. A o której godzinie zaczął Ci się pierwszy poród i pojechaliście do szpitala?

Moja najdłuższa rozłąka z Synkiem to coś ponad doba - panieński koleżanki na Mazurach. A i wtedy był z Nim Mąż. Z babciami max kilka godzin ale z utuleniem do snu.
Zakładam że nie będzie nas oboje max dobę - moja Mama sobie jakoś poradzi
Ale rozłąka te kilka dni szpitalnych (mam nadzieję trzy) mnie przerażają także rozumiem obawę przed przyszłością



A mojemu TŻtowi kierownik (ojciec czwórki dzieci także doświadczony) polecił wziąć l4 na mnie po porodzie - podobno w szpitalu mogą wypisać taką opiekę.
Współczuję podejścia tej promotorki.. aż przykro komentować. Tym bardziej że to kobieta ale chyba dzieci nie ma [emoji19]



Jakie to prawdziwe.. Może chociaż przy drugim będzie więcej luzu w podejściu?
Ja to już zacieram rączki na pół godziny biegania albo 45min roweru [emoji12]



Szczerze powiem że na razie nie zauważyłam żadnych zmian ale moje ciało bardzo się zmieniło po pierwszym porodzie. Generalnie te sfery intymne bardzo mi opadły, uwidoczniło się to i owo.. Myślałam że to się cofnie ale niestety



Ja raczej jak Likka - zakładam że łatwo nie będzie. Bo łatwo nie mieliśmy i najgorszy był dla mnie ten okres noworodkowy.. Mam tylko nadzieję że tym razem obędzie się bez:
A. Baby Blues
B. Alergii i związanych z nią bólami brzuszka, wysypkami

Mam dziwne przeczucie że Wanda te pierwsze miesiące będzie spokojna

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
U mnie był problem z L4 dla Tz. Ordynator nie chciał wypisać (ja po sn) ale udało się i dostał L4 na opiekę nad córką z tego względu, że miałam rwe kulszową i ledwo chodziłam.
Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
Ale L4 na Ciebie jak najbardziej może. Jeśli opłaca składki. Wysyła wtedy do ZUSu wniosek o zasiłek opiekuńczy



Zamawiałam stąd:
Flanele https://allegro.pl/oferta/pieluchy-f...-pl-7765267691 były po 3 zł
Tetry https://allegro.pl/oferta/pielucha-t...owe-6797171300 były po 2 zł
Polecam jeszcze grubsza tetre [emoji6]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ani_qa jest offline Zgłoś do moderatora