Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-24, 17:49   #521
kasiuniabb86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Ostrzeżenie dla blondynek chcących przyciemnić włosy!
Naturalny kolor mam dość jasny blond tylko trochę szary-mysi, robiłam więc u fryzjera pasemka, miałam piękne włosy, takie prawie naturalne, do połowy pleców, początkiem grudnia postanowiłam zmienić kolor i zafarbowałam sama pianką loreal naturalny jasny brąz-wyszło dość ciemno... po 2 tygodniach gdy wypłukał sie na ciemno rudo położyłam więc też sama, farbę bardzo jasny popielaty blond-wyszedł jasno rudy, na kilka dni przed sylwestrem poszłam do fryzjera, który zrobił mi jasne blond pasemka-wyszły jak roztrzepane jajko, więc w dzień sylwestra poszłam do kolejnego fryzjera przedstawiając mu całą historię jajecznicy na moich włosach i zaproponowano mi SZAMPON KOLORYZUJĄCY (ze względu na fatalny stan włosów), kolor miał być bardzo naturalny średni blond-Wyszedł jak po pierwszym farbowaniu-Brązowy i ciemny oczywiście znów się wypłukiwał na ciemno rudy.
Żeby było mało 5 stycznia, kolejny raz poszłam do fryzjerki która zrobiła mi dosłownie kilka jasnych pasemek-pasemka wyszły fajnie i nawet nie wypadły wszystkie, no reszta włosów coraz bardziej sie wypłukiwała i osiągnęła kolor ciemno rudo-pomarańczowy, pełna desperacji 2 dni temu kupiłam Perfect Mouse kolor 1000 perłowy blond, potrzymałam zgodnie z zaleceniami i byłam w TOTALNYM SZOKU! Włosy się rozjaśniły teraz są koloru złoty blond, kupiłam więc szampon srebrny Joanny aby zniwelować złoty odcień.
Finał jest taki że obcięłam włosy chyba z 15-20 cm, są bardzo zniszczone, Długo potrwa aby wrócić do stanu z przed mojej "metamorfozy"
DZIEWCZYNY JEŚLI MACIE JASNE WŁOSY NIE PRZYCIEMNIAJCIE ICH!
kasiuniabb86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując