Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jestes niezbyt ładna, ale mi się podobasz
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-09-16, 17:30   #40
olennnkaaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 554
Dot.: Jestes niezbyt ładna, ale mi się podobasz

Cytat:
Napisane przez Pinkieee Pokaż wiadomość
Ciezko uwierzyc ze obcy ludzie, znajomi, wspolpraciwnicy itp wyskakuja z takimi tekstami nie wiadomo po co i na co. Zastanow sie Autorko czy sama tych akcji nie nakrecasz?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Napisałam szczerze, że komplementów spodziewałam się tylko w rozmowach z ex, rzeczywiście mogłam kierować rozmowę na takie tory. W innych sytuacjach nie, nawet tych randkowych, a co dopiero pracowych czy wśród znajomych. Nie mówiłam na swój temat nic, nie chciałam być oceniana, bo wiem, że wcale nie usłyszę nic pochlebnego, aczkolwiek faktem jest, że ludzie lubią oceniać sami z siebie, absolutnie niepytani. Kiedyś w pracy usłyszałam, że mam oryginalną urodę od kobiety, która jakiś czas później rozkręciła aferę o to, że jej ciasto zostało określone jako oryginalne, bo to oznacza dziwny i nie taki, jak trzeba, choć ja to wzięłam za komplement, wprawdzie nieproszony, bo czemu miałabym wyłudzać komplementy od kobiet? Dla równowagi dodam, że od kosmetyczki i ortodontki słyszałam, że jestem piękna, ale mnie te opinie nie podbudowują, bo facetom się nie podobam, więc jakie znaczenie mają opinie kobiet i czemu miałabym je wyłudzać?

Napisałam, że nie jestem zbyt atrakcyjna, składa się na to szereg czynników, ale ja nie pretenduję do miana top model, chciałam być po prostu kochana i szczerze się podobać jednej, jedynej osobie, nie na zasadzie wielkiej łaski. Ważę około 52 kg/160 cm, nie mam żadnych wielkich defektów, ale też nie widzę u siebie nic szczególnie pięknego. Przeszłam operację plastyczną brody, mam też wypełnione policzki i planuję inne rzeczy. Niestety mam rzadkie włosy, bo mam łysienie androgenowe, ale się leczę, choć bez rezultatów. Podobno wyglądam młodziej niż mam w dowodzie.

Edytowane przez olennnkaaaa
Czas edycji: 2021-09-16 o 17:38
olennnkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując