Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy jecie zdrowo? Część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-04-21, 16:49   #53
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Czy jecie zdrowo? Część 2.

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;86732669]Rano nakladam sporo, ciezko mi stwierdzic, czy to akurat 1ml ale nie zaluje sobie. Na makijaz rzeczywiscie nakladam mniej ale w takim razie od teraz zaczne wiecej, mam calkiem niezly puder jakby co no i zreszta akurat po pracy tak srednio mnie interesuje jak wygladam, wiec moge nawet sie swiecic.

Oj, wlasnie sobie wygooglowalam zdjecie ze strzykawka, zeby zobaczyc ile to jest dokladnie 1 ml... No nie, az tyle to na pewno nie nakladam, moze polowe z tego.[/QUOTE]

Mało który temat w obszarze kosmetyki jest pełen tak sprzecznych doniesień i wyników badań jak filtry. To prawie tak jak z dietetyką
Niektóre badania twierdzą, że użycie połowy zalecanej ilości drastycznie obniża faktor (np. przy faktorze SPF30 miałby on się obniżać aż do 5,5), inne z kolei twierdzą wręcz przeciwnie (np to badanie KLIK). W ogóle filtry to kontrowersyjny temat i każdy sobie sam musi odpowiedzieć, czy i kiedy są mu potrzebne i czy w ogóle umie z nimi żyć.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując