Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 56.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-14, 09:24   #3972
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 56.

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Na kawę można się też spotkać w kawiarni, może teściowej taka forma nie odpowiadać i tyle. Ja wsi nie lubię, teściowa może też nie.
Ja bym nie jechała na wieś, tym bardziej, że to ponad 20 minut drogi, z rodziną ze wsi spotykam się w mieście, proste
Moj boze , ale Ty wydziwiasz tez

a co to jest 20 minut drogi, w miescie ludzie tak jezdza stojac w korkach, z osiedla na osiedle

Widocznie cos kobitce nie pasuje, albo lubi być proszona po 100 razy to moze przyjdzie

---------- Dopisano o 10:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Dziwi mnie, że 20 minut drogi to dużo, bo ja jak sobie upatrze jakąś kawiarnie u siebie w mieście, to czasem droga tam zajmuje mi więcej czasu

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
No wlasnie

Moja szwagierka w warszawie dluzej jedzie z domu do pracy czy to samochodem czy komunikajca w swoim miescie, niz ja z tej swojej wsi idac pieszo do pracy czy nawet kawiarni
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora