Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-07-26, 20:48   #720
mysza007
Zakorzenienie
 
Avatar mysza007
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Z daleka :)
Wiadomości: 3 436
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

[1=3add4f12db13571aeb7c9c7 6f3be9247c1506015_606ce81 b8bd80;88025220]Czesc dziewczyny, przez prace najczesciej nie mam sily w tygodniu wiele sie udzielac.

zabuzabu, no to jest frustrujace jak z przyczyn niezaleznych nawet nie mozna sprobowac mimo sprzyjajacych warunkow.

mysza007, oby chociaz po tych dwoch miesiacach byla poprawa i zielone swiatlo.

dod, wielkie gratulacje!!! Porod z przygodami, ale dobrze ze malemu ani Tobie nic sie nie stalo. Piekne imie wybraliscie.

Inez03, myslalam, ze Ty juz jestes aktywna staraczka.

Nasz zabieg jest 18 sierpnia, atmosfera sie powoli zageszcza. Maz chodzi jak struty i juz nawet mu powiedzialam, zeby tego nie robil bo nie moge patrzec na to jak on sie denerwuje i boi. Ale sam z siebie chce sprobowac. Chodze wokol niego jak moge, staram sie zeby sie dobrze czul i zeby nic go nie denerwowalo. Mysle, ze w sierpniu bedzie jeszcze gorzej, a 18 to nie wiem jak my w ogole pojedziemy do tej kliniki...[/QUOTE]MatkaNiczyja wszystko się okaże, niestety starania stają mi i tak pod znakiem zapytania, bo nie wiem czy nie podejmę od września nowej pracy i głupio by było odejść zaraz na zwolnienie, a i tak miałabym umowę na rok.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
__________________

mysza007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując