Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Edukacja domowa
Wątek: Edukacja domowa
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-07-31, 22:47   #9
eszalona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 6
Dot.: Edukacja domowa

Bardzo dziękuje za odpowiedzi. U mnie nic nie jest przesądzone ja po prostu się zastanawiam póki co moje dzieci raczej kwalifikują się do przedszkola a nie szkoły a nawet młodsze to dopiero żłobka. Coraz częściej się słyszy o tej edukacji domowej żałuje że nie zapisałam nazwiska gościa który to właśnie był u Cejrowskiego i napisał książkę na ten temat. No a nie wiem który to był odcinek.Na pewno z chęcią przeczytałabym ową książkę Przeżycia synka mojej przyjaciółki hmm nic banalnego chłopak był popychany przez starszych kolegów siniaki i te sprawy zaczął się jąkać (na szczęście tylko ale jak dla mnie to aż w rozmowach z ludźmi których słabo zna) no i zaczął na nowo robić w majtki ogólnie bardzo się zmienił na niekorzyść pyskuje popycha bije pluje W domu odreagowuje.Nie jest to przypadek odosobniony w gronie moich znajomych.No tu jest najpoważniej ale właśnie koleżanka ostatnio opowiadała mi jak to ona chuchała dmuchała na córeczkę aby była kulturalna i ładnie się wysławiała po miesiącu w szkole usłyszała zamknij się stara krowo Takich przykładów mogłabym mnożyć Zaczęłam się zastanawiać nad edukacją bo jedno zdanie utkwiło mi w pamięci to ty wychowujesz swoje dziecko a nie jakiś nauczyciel który w 99% ma je w czterech literach No a ze jestem w domu i raczej się to nie zmieni to może... Obawy też mam właśnie boje się że odizoluje dziecko od rówieśników że zrobię mu krzywdę no nic Dziękuje raz jeszcze za odpowiedzi póki co poszukam informacji jeśli coś przez przypadek znajdziecie podeślijcie linka Buziolki

Edytowane przez eszalona
Czas edycji: 2014-07-31 o 22:49
eszalona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując