Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-03-30, 13:42   #146
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez kabusia Pokaż wiadomość
Ja kupilam tylko perfumy, dzis wyszperalam info ze Jo Malone zrobil linie zapachowa dla Zara. Zamowilam miniaturki wszystkich 8 zapachow (70zl) do przetestowania. Ceny 90ml flakonow sa za 99zl wiec licze ze cos mi sie spodoba i zakupie na wiosne jakis nowy zapach

Praca z domu mi sluzy i obecnie zuzywam 2 razy wiecej pielegnacji, ale narazie jeszcze nie klikam nic nowego, denkuje i rozgladam sie.

Czy znacie moze marke Bosphaera? Na targach zmacalam cukrowy peeling (piekny zapach i mocny zdzierak), teraz sprawdzam KWC i maja super opinie dla wiekszosci produktow, ale pisane przez osoby ktore recenzuja glownie ich kosmetyki, wiec wiadomo, ze sami je sobie pisza.. Nie fajne, ale ten peeling tak za mna chodzi, ze pewnie cos od nich wiecej jeszcze klikne przy zamowieniu. Zastanawiam sie czy macie jakies doswiadczenie z ta marka?
ja na szczęście się wyleczyłam z perfumoholizmu. Trwało to trochę, ale się udało. Teraz nie kusi mnie nic, nawet Jo Malone

nic nie miałam tej marki, ale jakby miała coś brać, to to serum
https://bosphaera.com/produkt/dwufaz...rozjasniajace/

---------- Dopisano o 14:42 ---------- Poprzedni post napisano o 14:41 ----------

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Czekam na swoje zamówienie. W tygodniu powinno być, bo tu lokalnie w Norwegii paczka będzie szła.
oby szybko doszła
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując