Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-03-30, 16:34   #149
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XVI

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość

Cieszę się, że peeling się sprawdza u Ciebie.
Może i ja się zainteresuje pudrem Avril. Jakiś czas temu kupiłam w ciemno Felicea i jest strasznie pomarańczowy, oksyduje na twarzy i ogólnie jest słaby.
Za to się przeproszę z odżywkami Anwen. Kupiłam wersję Zielona Herbata, w małym opakowaniu, żeby potem nie żałować. I okazało się, że ta wersja odpowiada moim włosom. Ma konsystencję gęstą niczym dobra maska, włosy mam po niej gładkie, lepiej dociążone i efekt jest taki jaki lubię. Nie obciąża włosów (tak miałam po emolientowych). Może użyte w niej proteiny odpowiadają moim włosom. No i zapach ma łagodny i dość neutralny jak na produkty Anwen

O, dobrze wiedzieć. Z odżywek Anwen miałam tylko Nawilżający bez i się zniechęciłam do dalszych testów (zapach okropny, a odżywka tylko puszyła włosy), ale pewnie po jakieś małe opakowanie kiedyś sięgnę.

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Kusisz tym zestawem z Fitomed. Swoją drogą bardzo lubię ich kosmetyki. Zużyłam kilkanaście opakowań żeli do mycia twarzy - i do tłustej i suchej skóry. Miałam też krem nawilżający i półtłusty. Teraz w paczce z apteki, czeka na mnie balsam do ciała i szampon do włosów tłustych, w dużych opakowaniach po 500 ml.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam jeszcze tonik do suchej i uważam, że jest dobry. Na początku tylko ten mocny zapach mi przeszkadzał, ale przyzwyczaiłam się. Włosowe pachną znacznie subtelniej. Na pewno przetestuję od nich więcej.

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Duże i porządne zakupy [emoji846]
dzięki

Cytat:
Napisane przez agatanaturalnie Pokaż wiadomość
Też bardzo lubię tusz Avril. Najbardziej odpowiada mi jego konsystencja po około 3 tygodniach od otwarcia. Jak robię zakupy w Ecco-verde zawsze wkładam go do koszyka.

Skoro tak zachwalasz kosmetyki Fitomed to muszę niebawem po nie sięgnąć. Od pewnego czasu posiadam je w swoich zapasach i czekają na swoją kolej.
Koniecznie opisz je na wątku
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując