Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Od zoltodzioba do... Erena zaczyna przygode z treningiem.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-07, 18:47   #78
Kuningatar
Raczkowanie
 
Avatar Kuningatar
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Fennia
Wiadomości: 459
Dot.: Od zoltodzioba do... Erena zaczyna przygode z treningiem.

Cytat:
Napisane przez atenaz Pokaż wiadomość
Oooo widzę, że też eliminujesz zboża i brakuje węgli w diecie stąd ostatnio u mnie raz chrupkie pieczywo, bo już nie wiedziałam jak podbić WW, a Ty na mnie nakrzyczałaś za nie

Kuningatar - jakie zauważyłaś różnice w samopoczucie itd. po przejściu na full paleo? ja zaczęłam niewiele ponad tydzień temu eliminować zboża i do tej pory żadnych wzdęć co mi się dość często zdarzało wcześniej...
Ereno, mam nadzieję, że nie będziesz krzyczeć, że spamujemy w Twoim wątku Ale w sumie to zahacza poniekąd o Twój problem, więc odpowiem tu króciutko. Wywaliłam zboża, strączki i nabiał na raz, więc nie wiem do końca, co mi najbardziej szkodziło. Pierwsza zauważalna różnica to właśnie brak wzdęć - podejrzewam, że to skrobia je powodowała. Poza tym: skończyły się zaparcia, cera się oczyściła i mniej się przetłuszcza, nie mam napadów głodu, burczenia w brzuchu ani zjazdów energetycznych, no i dodatkowy wieeelki plus paleo to zmiana kompozycji ciała, czyli więcej mięśni i mniej tłuszczu przy minimalnym wysiłku fizycznym Dodam, że nie przestrzegam aktualnie takiego "standardowego" rozkładu btw.
Na dietetyce jest wątek paleo, ostatnio mało aktywny, ale zapraszam anyway
__________________
You say I'm getting older. I say I'm getting better.
Kuningatar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując