Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie kwietniowo - majowe:)))
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-04-04, 11:49   #1804
bebe97
Wtajemniczenie
 
Avatar bebe97
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 192
Dot.: Mamusie kwietniowo - majowe:)))

A ja w pracy mam dwie bliskie koleżanki, które były zdecydowane zapłacić za cesarkę. Pierwsza 5 lat temu była umówiona z lekarzem na konkretny dzień, a zaczęła rodzić dwa dni wcześniej, poszło jej migiem, jak dzwoniła do swojego gina ze szpitala to nie zdążył przyjechać, a ona już urodziła... naturalnie Druga rodziła w lipcu ub. roku, w dniu kiedy miała iść do swojego gina na wizytę i umówić sie na cesarkę, urodziła, również naturalnie Ta pierwsza, chociaż tak szybko jej poszło nadal twierdzi, że poród to koszmar, druga mówi, że z drugim dzieckiem już nie upierałaby się przy cesarce.
Natomiast znajome które miały cięcie cesarskie z konieczności, wcale sobie tego nie chwalą... z tym, że jedna "rodziła" przez kilkanaście godzin zanim lekarze zdecydowali sie ją pociąć

Według mnie poród naturalny jest najlepszy i dla matki i dla dziecka, ale też nie ganię kobiet które chcą być cięte, to już ich wybór. Teraz przynajmniej blizna po cieciu cesarskim jest malutka, moja mama ma po mnie pamiątkę w postaci wielkiej krechy biegnącej od samego pępka... okropność, w wieku 29 lat musiała się pożegnać z biodrówkami i bikini dwuczęściowymi... myślę, że gdyby tak miało to wyglądać dzisiaj, to byłoby o wiele mniej cesarek na życzenie
bebe97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując