Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Opóźnienie wytrysku!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-04-01, 07:46   #31
Shady44
Raczkowanie
 
Avatar Shady44
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: West-Coast
Wiadomości: 341
Dot.: Opóźnienie wytrysku!!!

Cytat:
Napisane przez Okno Pokaż wiadomość
Kumuluje się z tego co wiem w pecherzu moczowym :x

Po drugie 90 minut... ja mam takie pytanie, te 90 minut dla ciebie jest ciągłą przyjemnością czy raczej walką? Bo ja sobie nie wyobrażam takiej ilości czasu. 20 minut samego seksu to mi się wydaje już całkiem dużą ilością czasu, a dłużej to juz jedyne o czym musiałbym myśleć to tylko o tym żeby nie dojść. Jest to męczące i bezsensowne, bo ja rozumiem że ważne jest też żeby partnerce było przyjemnie, ale panowie , nie zapominajmy o sobie...

Jak czytałem niektóre wypowiedzi to zadziwiał mnie fakt patrzenia jednostronnego ze strony dziewczyn - ważne aby mi było dobrze, więc niech on tam coś ćwiczy[do przejścią], powstrzymuje się[mimo że to wcale fajne ani przyjemne nie jest], podczas seksu myśli o czymś innym[WTF??]. Drogie Panie, bez przesady....

Ogólnie potwierdzam że dla przedłużenia seksu ze strony faceta z tego co wyczytałem: masturbacja+ćwiczenia+gru bsze kondomy.

Powiem tak, nasz najdłuzszy stosunek był baaardzo długi, ona juz pod koniec miała dosc a ja czekałem tylko az dojde (zwykle musze myslec o martwych szczeniaczkach zeby nie dojsc). Nie była to dla mnie walka wcale. Raczej swego rodzaju trening, niezle sie napociłem. Dodam ze powodem takiego obrotu sprawy był zapewne alkohol, gdyz miało to miejsce bo niezle zakrapianej imprezie zauwazylem ze alkohol w odpowiedniej dawce dziala wspaniale na dlugos naszego stosunku. Natomiast zbyt duza moze doprowadzic do "niesprawnosci". dodam tez ze od dluzszego czasu nie uzywamy gumek. Zwykle jednak borykam sie z problemem zbyt krotkich mozliwosci. Z czasem jest coraz lepiej ale i tak nie tak jakby sie chcialo
__________________
Walkin' tall against the rain...
Shady44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując