Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-20, 11:39   #1
arrabbiata
Zadomowienie
 
Avatar arrabbiata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 742

Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy


Wiadomo, że na błędach człowiek się uczy. Ale najlepiej, gdyby to były błędy innych a nie nasze własne... jako że jestem osobą, która najczęściej najpierw robi, później myśli, podejmuje spontaniczne decyzje i nie myśli o ich skutkach, często wychodzi z tego coś niedobrego.
Wątek zakładam więc, abyśmy się nawzajem przestrzegały przed różnymi rzeczami, czynnościami, które dla nas albo naszych znajomych były nieciekawe w skutkach
To może zacznę ja:


* Uważaj na farby do włosów- zawsze wybieraj jaśniejszy kolor, niż ten pokazany na opakowaniu wybranej (z mojej caffe latte wyszedł kiedyś kruczoczarny )
* Nie wykupuj sobie karnetu na fitness/basen/jakikolwiek sport, jeśli możesz nie mieć na to czasu/chęci (strata 150zł)
* Jeżeli się odchudzasz, to niech nigdy, przenigdy nie przyjdzie ci do głowy pozbywanie się jedzenia poprzez wymioty (6 lat bulimii)
* Papryczki chilli krój tylko w rękawiczkach (nie polecam później dotknąć się do oka czy w okolice ust, pieczenie potworne)
* Nie krój sera/wędliny/ czegokolwiek, trzymając w ręku, ostrym nożem ()
* Uważaj, kiedy logujesz się na nową stronę- przeczytaj warunki (80 zł w plecy na portalu finansowym )
* Jeżeli kupujesz odświeżacz do auta, to tylko znanej marki i sprawdzony (tani truskawkowy odświeżacz-zawroty głowy i wymioty )
* Jeżeli zdecydujesz się rzucić studia, to łaskawie poinformuj o tym uczelnie (pisałam o tym kiedyś w osobnym wątku- i tak musisz zapłacić za zajęcia, mimo, że nie chodziłaś, jeżeli się nie wypiszesz, tylko olejesz i przestaniesz chodzić- kilka tysięcy w błoto)
* Nie wychodź na dwór w mróz bez kurtki, zwłaszcza zgrzana (zapalenie nerki )
* Jeżeli masz faceta, nie olewaj przez to znajomych i nie ograniczaj się tylko do niego (to akurat z obserwacji-koleżanki, które tak zrobiły, nie miały się do kogo odezwać, kiedy rozstały się z chłopakiem )


Póki co więcej mi nie przychodzi do głowy, ale na pewno jest tego sporo więcej. Zapraszam do przestrzegania
arrabbiata jest offline Zgłoś do moderatora