Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Błąd organizatora? Co robić?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-09-19, 09:23   #105
marjories
Raczkowanie
 
Avatar marjories
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 200
Dot.: Błąd organizatora? Co robić?

Cytat:
Napisane przez moonara Pokaż wiadomość
Pamiętacie do kiedy musimy mieć ten banerek? Wiem, że w regulaminie pisało, ale nie pamiętam...
Zupełnie o tym zapomniałam Myślę, że skoro ostatecznym terminem nadsyłania ankiety był 14.09., to znaczy, że jest to też termin zakończenia całej akcji, więc chyba już można usunąć bannerek

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

Cytat:
Napisane przez olusia92 Pokaż wiadomość
Zgłosiłam sie do testowania zestawu jakoś w lipcu, całkiem już o tym zapomniałam a dziś dostaje paczkę z zestawem Dove.

Jest ktoś kto też dziś albo w ostatnim czasie dostał? Nigdzie nic nie pisze, wiadomości nie dostałam i teraz niewiem co robić:-D

A to ciekawa sprawa Dostałaś zestaw już po wszystkich możliwych terminach, więc na chłopski rozum nic nie możesz zrobić, bo nie ma co. Po prostu korzystaj z kosmetyków Dla świętego spokoju możesz wysłać zapytanie na adres redakcji (znajdź sobie w zakładce kontakt; na forum też się adres przewijał w różnych miejscach).

Ja swój zestaw dostałam bardzo późno, bo adres był zły i paczka wróciła, ale jeszcze w granicach czasowych akcji.
__________________

marjories jest offline Zgłoś do moderatora