Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - pomocy dziewczyny! pomarańczowe włosy po rozjaśniaczu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-28, 11:15   #33
untouchable
Wtajemniczenie

Dot.: pomocy dziewczyny! pomarańczowe włosy po rozjaśniaczu

Cytat:
Napisane przez aluut Pokaż wiadomość
witam

mam małe pytanko.
ostatnio rozjaśniałam włosy rozjaśniaczem z joanny, oczywiście wyszedł żółty.
czekam teraz żeby włosy sie troche otrząsnęły po tym rojaśniaczu i chciałabym nałożyć na to farbę Londa -beżowy blond
boję się tylko, że przebije się ten żółty.
jak myślicie?

to jest ten kolor

http://www.google.pl/imgres?q=beżowy...46&h=346&ei=BH
ja bym ci doradzala jakis opalizujacy blond, szkoda ze nie wstawilas zdjecia swoich wlosow

Cytat:
Napisane przez Reddishh Pokaż wiadomość
Przepraszam że wbijam się w temat, jednak mam taki sam problem i myślę, że nie tylko mnie ta informacja pomoże.

Kochane wspominałyście o płukankach do włosów (zielona, niebieska, fioletowa) czy możecie podać jakieś firmy sklepowe, czy cokolwiek abym wiedziała jak to wygląda i gdzie można to dostać?

Mam mocno rude prześwity i miejscami trochę czerwieni, co muszę zrobić? chce wrócić do czystego brązu raczej bez rozjaśniania i myślę właśnie o tych płukankach..
wiesz co plukanki ci za wiele nie pomoga z reszta one dziala dobrze niwelujac zolc na wlosach blond, obawiam sie, ze nie zauwazysz na tych rudosciach roznicy. I efekt po takiej plukance utrzymuje sie do 1szego mycia. Duzo lepszy jest szampon fioletowy z joanny, nie zrobi fioletowych wlosow i wygodniejszy w uzyciu( mi pomagal na zoltym lekko rudawym blondzie) Tobie jednak polecam zakup farby do wlosow jakiegos profesjonalnego brazu- tu odsylam cie do watku o brazowowlosych. Moglabys kupic jakis jasny popielaty blond i wymalaskowac nim wlosy przed farbowaniem. Pozbycie sie czerwonego poblasku jest trudne i troche potrwa wiec nie nastawiaj sie, ze od razu sie uda