Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - pomocy dziewczyny! pomarańczowe włosy po rozjaśniaczu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-09, 10:38   #42
DarkAlice
Przyczajenie

Dot.: pomocy dziewczyny! pomarańczowe włosy po rozjaśniaczu

Mam ogromny problem... Mialam wlosy farbowane na coś w rodzaju mahoniu. Ale, że mi wszystko się wszytko szybko nudzi to chcialam obciąć moje wlosy i pofarbować na średni blond (Syoss). Fryzjerka mi od razu powiedziala, że będę musiala mieć rozjaśnianą tą farbę (wcześniej mialam wlosy farbowane farbą CeCe). Jako, że jestem naturalną ciemną blondynką to na odrostach wyszedl pięny średni blond, a na reszcie, mimo rozjaśniania, piękny pomarańcz... Fryzjerka powiedziala, że tej farby (CeCe) trudno się pozbyć z wlosów i myślala że efekt będzie gorszy... Poradzila mi żeby iść do sklepu fryzjerskiego i tam poradzą mi jakąś dobrą farbę na wyrównanie koloru, no i żebym się nie martwila, że coś mi się stanie z wlosami bo mam grube gęste wlosy i jedynie mogą sie mi wysuszyć. Moje pytanie jest takie: Co zrobić żeby niwelować ten pomarańcz? Czy da się coś z tym zrobić domowymi sposobami? Slyszalam, że cytryna rozjaśnia wlosy, ale ie wiem czy farbowane w ogóle ruszy... Co robić?
DarkAlice jest offline   Odpowiedz cytując