Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - FARBY KWASOWE LOREAL dia richesse/dia light WASZE OPINIE
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-06-27, 18:48   #41
kumkumkum1986
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: FARBY KWASOWE LOREAL dia richesse/dia light WASZE OPINIE

Ja uzylam w weekend tej farby - wlasnie kolor kryształowy. Kolor włosow nie zmienia sie zupelnie, włosy są blyszczace, miekkie i wygladaja zdrowo. Fakt faktem sama farba jest dosc droga, zeby uzywac jej np. co dwa tygodnie.. Dla takiego efektu wlosow bede jej uzywac na specjalne okazje, bo wlosy faktycznie wygladaja duzo lepiej, jak po wizycie u dobrego fryzjera. Podejrzewam ze po kilku myciach efekt ten zniknie i wlosy znow beda wygladac jak siano. Nastepnym razem uzyje pol na pol z jakims odcieniem.

Wlosy mam rozjasnione na jasny blond, wczesniej uzylam tez raz koloru 10,13 ale to nie bylo to, kolor nie byl chlodny ani bezowy tylko zoltawy, poza tym znacznie przyciemnil mi wlosy i nie bylam zadowolona. Po kilku myciach wyplukal sie ale nie do konca, wlosy nadal maja odcien zloty, przed nalozeniem tej farby byly w odcieniu neutralnym, bez zoltka. Teraz to nawet fioletowe szampony tego nie niweluja.
kumkumkum1986 jest offline   Odpowiedz cytując