Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy droższe kosmetyki do włosów są faktycznie lepsze?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-08-17, 09:27   #2
Jaagodzianka
Smakowita ;)

Dot.: Czy droższe kosmetyki do włosów są faktycznie lepsze?

Cytat:
Napisane przez elancholia Pokaż wiadomość
Tak się składa że na skutek ciągłego prostowania (mam falowane-lekko kręcone) zniszczyły mi się włosy, więc obcięłam je niedawno z tego powodu do ramion, bo chcę odbudować, ale samo obcięcie to zdecydowanie za mało. Przeglądałam kosmetyki do zniszczonych włosów na stronach profesjonalnych sklepów fryzjerskich, i widzę że niektóre są nawet po 150-190 zł. Zazwyczaj używam takich po 30 zł (np. odżywka Garnier, Sublimia haircare w sprayu itd.), i owszem - muszę powiedzieć że są dobre, no, ale jak się przegięło z prostowaniem, i do tego nie dostarcza odpowiednich składników z pożywienia to problem jest cięższy. Sprawdzone tabletki już mam, ale szukam czegoś od zewnątrz.
Zastanawiam się czy faktycznie takie kosmetyki kosztujące ponad setkę/koło dwustu zł są skuteczniejsze, czy nie warto inwestować?
Czy mogłaby się wypowiedzieć jakaś pani która testowała najróżniejsze i ma porównanie, albo wiedzę na ten temat?
Moze nie chodzi o cene, ale faktycznie profesjonalne produkty, ktorych uzywaja fryzjerzy sa lepsze.
Jaagodzianka jest offline   Odpowiedz cytując