Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Żółty blond- jak sie go pozbyć?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-06-12, 17:14   #62
monica00
Przyczajenie

pomoc na żółty odcien blondu

Bylam dzis u mojego fryzjera,ktory namówił mnie abym pofarbowała włosy na jednolity blond kolor (wczesniej przerabialam róznego rodzaju pasemka,baleyage itd no ale od tego sie niby odchodzi teraz).Naturalne włosy mam tez dosc jasne taki sredni-ciemny blond.Niestety nie jestem zadowolona z efektu-kolor wyszedl nie taki jaki sie spodziewalam ze będzie i jeszcze niejednolicie taki sam-od połowy jeszcze jest ok-bardziej naturalny,zimny a na samej górze przy grzywce ciepły i słoneczny i wrecz wydaje sie żółty.Moze przesadzam,ale nie czuje sie w nim zwlaszcza przy twarzy.Fryzjer z efektu byl zadowolony jednak ja sie nie czuje a nie chce wydawac kolejnych 100-200zł a przede wszytskim nie męczyc włosów.Może ktos zna jakis sposób aby zrobic cos z tymi pasmami na górze-slyszalam ze sa jakies płukanki,które ładnie zmieniaja odcien z zóltego na bardziej stonowany blond.Nie wiem tez czy pomogla by jakas farba w stylu chłodnego blondu jakis popielaty czy bezowy odcien-wpadlam na genialny pomysl by przejechac pasma od góry tylko grzebieniem z taka farbą.A moze poczekac pare dni,umyc włosy i zobaczyc czy odcien zmieni sie cos?Prosze pomóżcie,co mam zrobic
monica00 jest offline   Odpowiedz cytując